Messy Play

Toto sú len niektoré z mnohých výhod  „Messy Play“ a zmyslových hier : – podporuje kognitívny rozvoj – podporuje matematické zručnosti – kladie základ vo vede – podporuje sociálny rozvoj – vytvára zmysel pre zodpovednosť – zlepšuje jemné motorické zručnosti – podporuje kreativitu – rozvíja jazykové zručnosti

Zobraziť

Výroba vianočných perníkov a vianočná burza

Vianočné sviatky patria medzi tie najkrajšie v roku. V pondelok 14.12. sa deti SMŠ podieľali na výrobe vianočných perníkov. Svojou šikovnosťou tak prispeli k pokojnej vianočnej atmosfére v škôlke. Vyrobené vianočné perníky a vianočné ozdoby boli prostredníctvom vianočnej burzy na predaj v priestoroch SMŠ za ľubovoľný finančný príspevok. Za vyzbierané peniaze deťom v škôlke zakúpime… Read more »

Zobraziť

Zapínanie vianočných svetiel

„Zapínanie vianočných svetiel“ Blížia sa Vianoce a my začíname vnímať vianočnú atmosféru radosti a pokoja. Pre deti v škôlke sme pripravili udalosť „Zapínanie vianočných svetiel“. V pondelok 7.12.2020 o 16.15 hod. sme boli  spoločne s deťmi svedkami zapínania vianočného osvetlenia v areáli SMŠ 😊🧩

Zobraziť

Besiedka s lesníkmi

V stredu 20.10.2021 sme pri príležitosti Medzinárodného dňa stromov v škôlke privítali lesníkov z lesného závodu Zámutov. Lesníci spojili vysadenie stromčeka so zaujímavým rozprávaním o lesoch a stromoch, v ktorom vyzdvihli úzku a trvalú spätosť človeka s lesom, zdôraznili úlohu spoločnosti pri ochrane nášho zeleného bohatstva a zapojili deti do rôznych poznávacích aktivít.  Deti boli… Read more »

Zobraziť

Podujatie „Športový deň BEST priateľov“

Európsky týždeň športu sa koná každoročne od 23.9.-30.9., nabáda ľudí k zdravšiemu a aktívnejšiemu životnému štýlu. Šport je aktivita, ktorá je nesmierne dôležitá práve v tomto období. Vnáša do života systematickosť, pevnú vôľu, kondíciu, cieľavedomosť i emócie. Vďaka nemu sa posilňuje imunita. Preto je dôležité, aby sa stal pohyb súčasťou bežného života čo najväčšieho počtu… Read more »

Zobraziť