Kategórie podujatí: Súkromná materská škola Best friends nursery

Karneval na 100% február 2024

Fašiangy sú obdobím radosti ,veselosti, plné zábav a hudby. Utorok 13.2.2024 bol výnimočný tým, že sa niesol v duchu karnevalovej zábavy plnej masiek, tanca a zábavy. Súťažili sme o najkrajší karnevalový kostým a vyhodnocovali sme najkrajšiu výtvarnú prácu na tému „Vysnívaný karnevalový kostým“😊  

Zobraziť

„Leaf Play“ – pohybová jesenná aktivita 😍👍🍂🍁

Aká môže byť pre deti lepšia aktivita na jeseň ako Leaf Play – hra s lístím ?  Všetci vieme, aký zábavný môže byť deň na čerstvom vzduchu, ale vedeli ste, aké sú zmyslové výhody, ktoré vám prinesie napríklad skok do veľkej hromady listov? Je to len niekoľko z mnohých výhod Leaf play. Spolu s hmatovými, pohybovými a zrakovými zmyslami poskytuje Leaf… Read more »

Zobraziť

Besiedka s lesníkmi 🌳🌲🐾🦌

Vo štvrtok 23.11.2023 sme v rámci témy týždňa „Remeslá a povolania“ a pri príležitosti Medzinárodného dňa stromov v škôlke privítali lesníkov z lesného závodu Zámutov. Lesníci spojili vysadenie stromčeka so zaujímavým rozprávaním o lesoch a stromoch, v ktorom vyzdvihli úzku a trvalú spätosť človeka s lesom, zdôraznili úlohu spoločnosti pri ochrane nášho zeleného bohatstva a… Read more »

Zobraziť

Výtvarná súťaž „Včela v živote človeka“ 🐝

Základná organizácia Slovenského zväzu včelárov vo Vranove nad Topľou, mesto Vranov nad Topľou vyhlásili výtvarnú súťaž ,, VČELY A VČELÁR OČAMI DETI 2023“ na tému ,, VČELA V ŽIVOTE ČLOVEKA“. Cieľom tejto súťaže je cez výtvarné videnie, cítenie detí a mládeže prehĺbiť vedomosti o včelách, produktov z medu a ich význame pre človeka. Deti zo… Read more »

Zobraziť

„Tajomstvá stromov“ – Edukačná prednáška

Edukačná prednáška pod názvom „Tajomstvá stromov“ v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou. Túto prednášku sme si pre zelenú triedu na tento týždeň naplánovali kvôli Medzinárodnému Dňu stromov 20.10.2023. Deti boli pochválené, koľko veľa toho vedia o stromoch, veľa slov o prírode a zvieratkách vedeli povedať aj v anglickom jazyku  Vlastný stromček nám pomôžu v areáli… Read more »

Zobraziť

Čarovná Noc v škôlke 2023

Noc v škôlke má svoje čaro. Naši predškoláci v piatok 18.8.2023 zažili čarovnú noc v našej škôlke. Bola grilovačka, diskotéka a vankúšová vojna, ale hlavne veselá a šťastná atmosféra 😊 Celý večer sme zavŕšili rozhovorom o nových zážitkoch a „movie night“ s popcornom.  Účelom tejto akcie bolo uľahčenie procesu odpútavania sa od najbližšej rodiny ako… Read more »

Zobraziť