Výroba vianočných perníkov a vianočná burza

Vianočné sviatky patria medzi tie najkrajšie v roku. V pondelok 14.12. sa deti SMŠ podieľali na výrobe vianočných perníkov. Svojou šikovnosťou tak prispeli k pokojnej vianočnej atmosfére v škôlke. Vyrobené vianočné perníky a vianočné ozdoby boli prostredníctvom vianočnej burzy na predaj v priestoroch SMŠ za ľubovoľný finančný príspevok. Za vyzbierané peniaze deťom v škôlke zakúpime… Read more »

Zobraziť

Zapínanie vianočných svetiel

„Zapínanie vianočných svetiel“ Blížia sa Vianoce a my začíname vnímať vianočnú atmosféru radosti a pokoja. Pre deti v škôlke sme pripravili udalosť „Zapínanie vianočných svetiel“. V pondelok 7.12.2020 o 16.15 hod. sme boli  spoločne s deťmi svedkami zapínania vianočného osvetlenia v areáli SMŠ 😊🧩

Zobraziť

Šarkaniáda 😊🧩

Máme za sebou výstavu šarkanov. Radi by sme v prvom rade poďakovali všetkým zúčastneným, ktorí si našli čas a neváhali zdieľať s nami svoje úžasné, doma vyrobené šarkany a tak pomohli aj vyzdobiť našu škôlku. Dúfame, že ste si pri ich výrobe užili veľa zábavy. Zapojilo sa celkovo 21 detí. Každá práca bola odmenená medailou… Read more »

Zobraziť

Besiedka s lesníkmi

V stredu 20.10.2021 sme pri príležitosti Medzinárodného dňa stromov v škôlke privítali lesníkov z lesného závodu Zámutov. Lesníci spojili vysadenie stromčeka so zaujímavým rozprávaním o lesoch a stromoch, v ktorom vyzdvihli úzku a trvalú spätosť človeka s lesom, zdôraznili úlohu spoločnosti pri ochrane nášho zeleného bohatstva a zapojili deti do rôznych poznávacích aktivít.  Deti boli… Read more »

Zobraziť