Kategórie podujatí: Súkromná materská škola Best friends nursery

Čarovná Noc v škôlke 2023

Noc v škôlke má svoje čaro. Naši predškoláci v piatok 18.8.2023 zažili čarovnú noc v našej škôlke. Bola grilovačka, diskotéka a vankúšová vojna, ale hlavne veselá a šťastná atmosféra 😊 Celý večer sme zavŕšili rozhovorom o nových zážitkoch a „movie night“ s popcornom.  Účelom tejto akcie bolo uľahčenie procesu odpútavania sa od najbližšej rodiny ako… Read more »

Zobraziť

Besiedka s členom policajného zboru SR vo VT

Dňa 9.7.2023 sme v škôlke privítali člena policajného zboru SR vo VT mjr. Ing. Jozefa Hrehu. Počas besiedky porozprával deťom o svojej profesii, vysvetlil deťom základné pravidlá cestnej premávky, ktoré platia pre chodcov i cyklistov, zdôraznil potrebu používania ochranných prostriedkov a reflexných prvkov. Po prednáške o dopravnej výchove nasledoval výchovný kvíz, ktorý deti zvládli výborne… Read more »

Zobraziť

Graduation 2023

Milí predškoláci Tamarka, Larka, Emily, Ramonko, Edko, Marko a Dáriusko. Sme veľmi radi, že ste boli s nami v našej škôlke. Srdečne vám prajeme, aby sa vám v škole páčilo, aby ste si tam našli veľa dobrých kamarátov, aby ste boli v učení šikovní a robili všetkým okolo seba radosť  🧡

Zobraziť

Svetový deň rodiny 15. mája 2023

Verejnosť po celom svete si v tento dátum pripomína Svetový deň rodiny (World Family Day). Význam dňa rodiny spočíva v pripomenutí dôležitosti rodiny ako základnej stavebnej bunky spoločnosti. Pri tejto príležitosti sme v pondelok 15.5.2023 dali deťom priestor na podujatie spojené s návštevou rodičov pod názvom „Výnimočné oblečenie k piesni“, kedy deti prišli do škôlky oblečené… Read more »

Zobraziť

Hasičské dopoludnie v SMŠ

Deň hasičov – sviatok sv. Floriána 4.5.2023 Tento deň bol pre deti v našej škôlke výnimočný a vzácny. Prišli k nám na návštevu a spravili nám krátku besiedku hasiči z  Hasičského a záchranného zboru Vranov nad Topľou. Deťom ukázali náradie a náčinie, ktoré potrebujú pri záchrane ľudských životov. Priblížili im tak prácu, ktorú vykonávajú. Deťom… Read more »

Zobraziť

Karneval na 100 % február 2023

Fašiangy sú obdobím radosti ,veselosti, plné zábav a hudby. Štvrtok 23.2.2023 bol výnimočný tým, že sa niesol v duchu karnevalovej zábavy plnej masiek, tanca a zábavy. Súťažili sme o najkrajší karnevalový kostým a vyhodnocovali sme najkrajšiu výtvarnú prácu na tému „Vysnívaný karnevalový kostým“😊

Zobraziť