Vitajte na stránke
našej materskej školy.
Teší nás Váš záujem o našu
Súkromnú materskú školu Best friends nursery.

Na začiatku to bol len sen

Snívali sme o tom, že by sme vytvorili miesto pre naše deti, kde by sa cítili pohodlne a spokojne, miesto plné smiechu, kam by sa chceli s radosťou vrátiť a miesto, kde by sme pomohli rodičom učiť deti základom slušného správania a rešpektu. Zriadenie súkromnej materskej školy Best friends nursery považujeme za vyvrcholenie prepojenia skúseností, snov a nesmiernej snahy vytvoriť niečo také. Sen sa stal skutočnosťou. Už je to piaty rok, čo sa usilujeme našu víziu pretvárať do reality a sme nesmierne radi spätnej väzbe vo forme kvalitných recenzií a prejaveného záujmu. Pri práci s deťmi sa osvedčila naša trpezlivosť a prístup a s rodičmi spolupráca na vysokej úrovni. Už po prvom roku dôslednej práce sa nám podarilo rozšíriť kapacitu SMŠ o ďalšiu triedu a vyhovieť tým novým záujemcom. Najväčšiu radosť však máme z priateľstiev vytvorených v škôlke medzi deťmi, ich záujem o nové veci, vzťahy a napredovanie.

Podujatia

Škola v prírode 6-10.5.2024. Krásne zážitky, pestrý program, nové priateľstvá a nové skúsenosti mimo rodiny. To všetko naši predškoláci zažili počas školy v prírode v rozprávkovom kráľovstve Tramptária Donovaly 🙂

Prezeraj

Hlavným poslaním súťaže je pomôcť rozvíjať výtvarný talent u detí a mládeže školských inštitúcií v našom okrese, motivovať ich k tvorbe a umožniť im prezentovať sa. Hlavný organizátor : Hornozemplínske osvetové stredisko vo Vranove nad Topľou Termín uzávierky prác : 10.5.2024  

Prezeraj

DEŇ HASIČOV – SVIATOK SV. FLORIÁNA 4.5.2024 Piatok 3.5.2024 bol pre deti v našej škôlke výnimočný a vzácny. Prišli k nám na návštevu a spravili nám krátku besiedku hasiči z Hasičského a záchranného zboru Vranov nad Topľou. Deťom ukázali náradie a náčinie, ktoré potrebujú pri záchrane ľudských životov. Priblížili im tak prácu, ktorú vykonávajú. Deťom… Read more »

Prezeraj

Súkromná materská škola
Best friends nursery

Citáty

“Deti sú ako motýle vo vetre.
Niektoré môžu lietať vyššie ako ostatné, ale každé letí najlepšie, ako môže.
Prečo ich navzájom porovnávať?
Každý z nich je iný a každý z nich je špeciálny,
ale každý je krásny.“
“Pomôž mi to urobiť sám.“ Dr. Maria Montessori
Ako pracujeme

Fotografia týždňa

Deti v prostredí škôlky

Uvedomujeme si, že všetci máme len jedno detstvo, ktoré sa nedá opakovať, že základy získané v detstve dieťa navigujú po zvyšok jeho života. Uvedomujeme si našu obrovskú moc, pomôcť vychovať slušnejšiu generáciu.

Naše projekty

Naše spoločné logo je pripravené! Deti nakreslili svojich obľúbených hrdinov a potom sa všetky detské kresby spojili a vytvorili nové logo nášho projektu! Projekt je určený pre 5-6 ročné deti predškolského veku. Myšlienkou projektu je odhaliť tajomný a dobrodružný svet STEAMu prostredníctvom detských príbehov. V skutočnosti majú príbehy pre deti množstvo výhod, ako je emocionálne… Read more »

Čítaj

Počas predchádzajúcich školských rokov bola SMŠ Best friends nursery zapojená do projektu „Dajme spolu gól“. V školskom roku 2023/2024 sa opäť projektu, plného športových aktivít pre deti, zúčastníme. V SMŠ na šport a pohyb nezabúdame a pri každej príležitosti sa mu venujeme. Podporujeme športujúce deti a vedieme k vytvoreniu ich kladného vzťahu k športu vo… Read more »

Čítaj

V mesiaci október 2022 sa naša SMŠ Best friends nursery zapojila do medzinárodného eTwinning Projektu pod názvom „Colour Travellers“, na ktorom budeme s materskými školami z Grécka, Poľska a Arménska pracovať počas celého školského roka 2022/2023. Súčasťou projektu sú online stretnutia v anglickom jazyku vzájomne medzi materskými školami iných štátov, výroba maskota projektu vo forme… Read more »

Čítaj