Podujatia

Halloween party

Dňa 30. októbra sa v  SMŠ uskutoční „Halloween party“. V tento deň deti radi privítame namiesto uniformy v halloween kostýme. Nebude chýbať pohostenie počas SNACK TIME a samozrejme halloween diskotéka. 😊 Halloween je sviatok, ktorý sa oslavuje každý rok 31. októbra. Tradícia vznikla pri starodávnom keltskom festivale Samhain, keď ľudia zapaľovali vatry a obliekali kostýmy, aby zahnali duchov.… Read more »

Prechádzka v centre nášho mesta

Téma “naše mesto a vlasť” Prechádzka v centre nášho mesta Vranov nad Topľou bola náučná a zaujímavá. Veľa sme sa rozprávali o našom meste, ukázali sme si pamiatky a dôležité inštitúcie. v centre mesta, v parku pod gaštanmi, sme si oddýchli, nezabudli sme na pitný režim a prechádzku sme zavŕšili hrou na mestskom detskom ihrisku… Read more »

Graduation party

S blížiacim sa koncom školského roka prišiel čas rozlúčiť sa s našim jediným a prvým predškolákom Ondrikom. Zaželali sme mu, aby sa mu v novej škole páčilo a aby bol šikovný a robil všetkým radosť. Deti mali spoločné občerstvenie, fotenie a diskotéku a všetko to v krásnej a veselej atmosfére. Úžasný deň 🙂

Návšteva MUDr. Silvie Jackovej

Srdečne ďakujeme detskej lekárke MUDr. Silvii Jackovej za veľmi príjemnú a náučnú prednášku pre naše detičky. Deti prednáška veľmi zaujala, pozorne počúvali, pekne sa hlásili, ak sa chceli niečo opýtať a tešili sa z darčekov, ktoré dostali.