Kategórie: Little Best friends nursery

2% z daní

Vážení rodičia, priatelia Little Best friends nursery Darujte 2%  Pomôžte nám udržiavať kvalitu výchovného procesu a pestrosť podujatí v Little Best friends nursery darovaním 2% z daní Občianskemu združeniu Best friends nursery, ktoré detské jasle spolufinancuje. Zákon Vám umožňuje darovať 2%  zo svojich daní z  príjmov neziskovej organizácii, ako je naše Občianske združenie Best friends… Read more »

Zobraziť

BEZPEČNÉ zariadenie

 V mesiaci február 2023 všetci zamestnanci zariadenia „Little Best friends nursery“ absolvovali „Baby kurz prvej pomoci“ so zameraním poskytovania prvej pomoci deťom, čím získali titul „Bezpečné zariadenie“.  

Zobraziť

Animoterapia

Deti v jasliach sa nám pomáhajú starať o dvoch malých zajačikov. Zdravotný stav zajačikov bol preverený veterinárom a sú zaočkované. Hlavným dôvodom chovu zajačikov v zariadení je radosť detí, ale aj zázrak menom ANIMOTERAPIA. Je to bazálna terapia sprostredkovaná cez starostlivosť o zvieratá akéhokoľvek druhu. Buduje sebavedomie, pomáha pri prekonávaní strachu a  vytvára pocit zodpovednosti… Read more »

Zobraziť

Okienko pre rodičov

W-sed Ako vyzerá W-sed Ak dieťa sedí správne, čiže nohy má vystreté pred sebou a zadok položený na zemi, je to v poriadku. Táto poloha posilňuje svaly trupu a bedier. Nesprávny je tzv. W-sed-známy ako sed medzi pätami, kedy dieťatko má nohy pokrčené v kolienkach a päty vedľa zadku z každej strany. Prečo nie je W-sed optimálny? – čím širší je… Read more »

Zobraziť

Ako spolupracujeme s rodičmi

Vieme, že ste najdôležitejšími ľuďmi v živote vášho dieťaťa, a úzkou spoluprácou môžeme zabezpečiť, aby vaše dieťa napredovalo a dosiahlo úspech pri dosahovaní svojho potenciálu. Učenie je 24-hodinový proces a pokračuje, keď dieťa odíde do škôlky, školy …. Preto je naše partnerstvo s rodičmi tak veľmi dôležité. Rodičia poznajú svoje deti najlepšie a je dôležité, aby sme… Read more »

Zobraziť

Ako pracujeme

AKO PRACUJEME Naším poslaním je venovať lásku, starostlivosť a čas tým, ktorí sú našou budúcnosťou….deťom. Naším cieľom je, aby sa Vaše deti naučili spoznávať zaujímavý svet okolo seba v kvalitnom, modernom a  harmonickom prostredí. Deti citlivo a empaticky uvádzame do vekovo zmiešaného kolektívu, kde sa učia vzájomnej úcte k sebe i svojmu okoliu. Nenútenou formou ich učíme samostatnosti (stolovanie, hygiena,… Read more »

Zobraziť

Oznamy

Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že zariadenie Little Best friends nursery poskytuje sociálne služby od 1.04.2022. Ak máte záujem Vy, alebo Vaši známi, využívať naše služby v novootvorenom zariadení starostlivosti o deti do troch rokov veku, kontaktujte nás. Všetky Vaše otázky Vám veľmi radi zodpovieme  – volajte, píšte, zaujímajte sa o všetky možnosti a nadštandardné služby,… Read more »

Zobraziť